{{ message }}
{{ error }}

دقیق ترین مسیر برای قطعه مورد نظر شما
کامل ترین و به روز ترین مرجع قطعات چرخ های دوخت در ایران
جستجو جستجو
درخواست
قطعه خاص

انواع سوزن صنعتی

20پارت

20بافت پارت، سامانه هوشمند انتخاب و خرید انواع لوازم مصرفی خیاطی و قطعات چرخ خیاطی و لوازم اتو، با ارسال رایگان به سراسر ایران در کوتاه ترین زمان. قابلیت خرید آسان انواع قطعات چرخ خیاطی جک، زوجی، برادر، ژوکی، تیپیکال، سان استار و اتو سیلتر، استرالوکس و ... در کنار امکان سفارش قطعات ناموجود در بازار ایران و تهیه از سایر کشورها توسط 20بافت تجربه خرید لذت بخش قطعات را برای هنرمندان و صنعتگران حوزه پوشاک فراهم کرده است.

سوالات متداول

نحوه و هزینه ارسال سفارش به چه صورت است؟

برای سفارشات بالای 2,000,000 تومان هزینه ارسال سفارش بصورت رایگان میباشد و برای سفارشات زیر 2,000,000 تومان بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما در مورد هزینه ارسال تماس خواهند گرفت. ارسال سفارشات نیز با انتخاب روش ارسال توسط کاربر صورت خواهد گرفت و هزینه آن به اطلاع کاربر میرسد.

شرایط مرجوعی سفارش به چه صورت است؟

در صورتی که سفارش تحویل گرفته شده دارای ایراد یا هرگونه اشتباه باشد با هماهنگی با کارشناسان فروش امکان عودت سفارش موجود است.

اگر قطعه ای در سایت نباشد یا اسمش را ندانم، میتوانم آن را سفارش گذاری کنم؟

بله امکان سفارش گذاری و مشاوره در مورد قطعه ی مورد نظر شما که در سایت موجود و یا تعریف نشده باشد وجود دارد در مورد قطعاتی که در سایت تعریف نشده اند میتوانید از بخش سفارش قطعه خاص اقدام نمایید و برای سفارش کالاهای ناموجود و امکان سفارش گذاری آن ها میتوانید با شماره 09126766490 تماس حاصل نمایید

آیا امکان خرید قطعات بصورت عمده وجود دارد؟

بله امکان خرید قطعات بصورت عمده امکان پذیر است.
20 پارت وارد کننده قطعات چرخ خیاطی های صنعتی میباشد و امکان ثبت سفارش برای برند های مختلف چرخ خیاطی از کشور های مختلف دنیا را دارد.