هنر پارچه سازی با دکتر بیرجندی

هنر پارچه سازی

هنر پارچه سازی با دکتر بیرجندی

هنر پارچه سازی

هنر پارچه سازی با دکتر بیرجندی

  • دسته بندی :هنر پارچه سازی
  • دسته بندی اصلی :هنرهای تزئینی
  • استاد :شهناز بیرجندی
  • تعداد کاربران دوره :0
  • تاریخ انتشار : 4 هفته پیش

توضیحات

پارچه سازی یکی از هنر های پر طرفدار و زیبا است. افرادی که خیاطی و کار طراحی مد و  لباس را انجام می دهند، معمولا از پارچه های موجود در بازار کمتر استفاده می کنند. آنها سعی دارند  روی پارچه ها با عملیات پارچه سازی گریت و به کارگیری خلاقیت، طرح های جدیدی از پارچه بوجود بیاورند و به این ترتیب یک لباسی متفاوت تولید کنند. تولید لباس های متفاوت تنها محدود به الگو و برش متفاوت نیست بلکه به پارچه های خاص نیز نیاز است. برخی ترجیح می دهند، لباسی که بر تن می کنند فقط برای آنها طراحی شده باشد و منحصر به فرد باشد.

اگر پارچه‌ی متفاوتی وجود نداشته باشد، لباس متفاوتی هم وجود نخواهد داشت.
در این دوره روش های مختلف پارچه سازی مانند استفاده از انواع بستها با توجه به نقشه مورد نظر، انواع مدلهای یراق‌ها، انواع مدلهای رگه دوزی  که با دوخت چرخ ایجاد می‌شود، انواع تکنیکهای بانداژ با لایه و بدون لایه با روش پخت، تکنیک استفاده از رامفیکس روی متریال مختلف و ... به شما آموزش داده خواهد شد. 
در این دوره های شما توانایی خلق پارچه های جدید را پیدا خواهید کرد.
به عنوان مثال شما می توانید با ایجاد چروک در پارچه های ساده لباس های زیبایی داشته باشد. مخصوصا در تابستان لباس های رنگی جلوه و کاربرد خوبی دارند. می توانید از طرح های چروک  مختلف و انواع پارچه سازی برای تغییر مانتو و تیشرت و دامن و شلوار خود استفاده کنید. چروک در پارچه و پارچه سازی سبک های مختلفی دارد. که ما چندین سبک قابل اجرا را دراین دوره آموزشی، برای شما، بصورت گام به گام، بیان کرده ایم  که شما میتوانید با کمترین هزینه در خانه انجام دهید.

معرفی دوره

فصل 1: پارچه سازی با روبان

فصل 2: پارچه سازی با کوک بخیه و بست

فصل 3: پارچه سازی با چرخ

فصل 4: پارچه سازی به روش بانداژ

فصل 5: پارچه سازی با زانفیکس

فصل 6: پارچه سازی و چروک با آب

فصل 7: پارچه سازی به روش پخت

نظرات فایل ها گالری تصاویر
امتیاز شما:

دیدگاه ها

0
تصویری برای دوره وجود ندارد
تصویری برای دوره وجود ندارد